Poskytujeme odborné služby v oblasti všeobecné veterinární medicíny psů, koček, malých savců, plazů, exotů. Samostatným okruhem je poskytování veterinární medicíny koní. Disponujeme pohodlnou čekárnou, vyšetřovnou, operačním sálem RTG pracovištěm a hospitalizačními boxy pro psy.

Pohotovostní ošetření 18 - 22 hod. pro naše stálé klienty:
602 451 831

Anestezie a chirurgie

Naše pracoviště je vybaveno zcela bezpečným inhalačním anesteziologickým přístrojem MDS MATRX, který používáme na vedení anestezie během operací, či i během dlouhodobějších diagnosticko-terapeutických výkonů.

V praxi to vypadá tak, že je pacient sedován, což umožní jeho intubaci (zavedení endotracheální kanyly s manžetou do dýchací trubice, dále jen ETK), po níž je připojen na inhalační přístroj. V něm se uvolňuje směs O2 s isofluranem, která zajišťuje dostatečnou analgezii i anestezi.
Každou anestezii by mělo předcházet preanestetické vyšetření, jež zahrnuje klinické vyšetření, pečlivou auskultaci, měření krevního tlaku a alespoň základní vyšetření krve (biochemie + krevní obraz), resp.ekg, rtg. Perioperační monitoring je samozřejmostí a zahrnuje měření kyslíku v tkáních, počet pulsů za minutu, počet dechů za minutu, kontinuální měření teploty organismu, kontinuální EKG a kontinuální měření krevního tlaku.

Caiman, klíšťkový elektrický skalpelMonitor životních funkcíMonitoring Monitoring Monitoring Mono a bipolární elektrokauterMVDr.OvšaníkováOperační teamPolytraumaPříprava pacienta

Služba:

   Týden: 19.08. - 25.08.
  9-13 13-18 POH
Po VoOvVondVond
Út OvšaVoOvVond
St VoOvOvšaVond
Čt VoOvVoOvVond
  9-13 13-17 POH
VoOvOvšaVond
  9-12
So OvšaTelTel
Ne TelTelTel
POH - pohotovostní ošetření 18 - 22 hod. pro naše stálé klienty
Operační hodiny každý den 11-13 hod.
Ošetření pacienta během operačních hodin je možné, ale může si vyžádat větší čekací dobu.
Vond - MVDr. Marek Vondřička
Ovša - MVDr. Michaela Ovšaníková
VoOv - MVDr. Marek Vondřička
            a MVDr. Michaela Ovšaníková

Veterinární klinika pro malá zvířata, Českých lesů 383, 386 01 Strakonice II, Telefon: 383 324 494, veterinakl@seznam.cz

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace