Poskytujeme odborné služby v oblasti všeobecné veterinární medicíny psů, koček, malých savců, plazů, exotů. Samostatným okruhem je poskytování veterinární medicíny koní. Disponujeme pohodlnou čekárnou, vyšetřovnou, operačním sálem RTG pracovištěm a hospitalizačními boxy pro psy.

Pohotovostní ošetření 18 - 22 hod. pro naše stálé klienty:
602 451 831

Nové pracoviště

Budeme se stěhovat

Z důvodu neustále narůstajícího počtu klientů, jakož i pro jejich větší komfort a v neposlední řadě i pro větší komfort ošetřujícího personálu byl na začátku roku 2017 zakoupen objekt určený k rozsáhlé přestavbě na moderní veterinární pracoviště. S přestavbou se započalo cca po půl roce a očekáváme, že na začátku roku 2019 by tato měla být ukončena a mělo by dojít k totálnímu přesunutí dosavadní praxe do nových prostorů.

Objekt je situován nedaleko od nynějšího pracoviště, na viditelnějším a dostupnějším místě, bude disponovat pohodlným parkovištěm, prostornou čekárnou s recepcí, kde bude rovněž možno rychle a bez čekání zakoupit veterinární doplňky a krmiva. Veškeré pracovní prostory budou v přízemí, bez schodů, s pohodlným vstupem přímo z parkoviště před objektem. Předpokládáme, že dojde ke zvýšení komfortu pro klienty, komfortu pro lékaře, k dokonalejší asepsi a k celkovému zvýšení úrovně komplexního veterinárního ošetření.

Služba:

   Týden: 19.10. - 25.10.   
  9- 12 13-17:30 POH
Po VondVondTel
Út VondOvšaTel
St VondVondTel
Čt VondOvšaTel
  9-12 13-16:30 POH
VondVondTel
  9-12
So OvšaTelTel
Ne TelTelTel
POH - pohotovostní ošetření 18 - 22 hod. pro naše stálé klienty
Operační hodiny každý den 11-13 hod.
Ošetření pacienta během operačních hodin je možné, ale může si vyžádat větší čekací dobu.
Vond - MVDr. Marek Vondřička
Ovša - MVDr. Michaela Ovšaníková
VoOv - MVDr. Marek Vondřička
            a MVDr. Michaela Ovšaníková

Veterinární klinika pro malá zvířata, Českých lesů 383, 386 01 Strakonice II, Telefon: 383 324 494, veterinakl@seznam.cz

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace