Poskytujeme odborné služby v oblasti všeobecné veterinární medicíny psů, koček, malých savců, plazů, exotů. Samostatným okruhem je poskytování veterinární medicíny koní. Disponujeme pohodlnou čekárnou, vyšetřovnou, operačním sálem RTG pracovištěm a hospitalizačními boxy pro psy.

Pohotovostní ošetření 18 - 22 hod. pro naše stálé klienty:
602 451 831

O klinice

Veterinární klinika pro malá zvířata Strakonice je odborným pracovištěm, které vzniklo transformací drobné ambulance MVDr.Marka a Miroslava Vondřičky, jejíž činnost byla započata ve skromných podmínkách v roce 1991.

Firma se během let postupně rozrostla a transformovala do nynější podoby. Disponujeme pohodlnou čekárnou, vyšetřovnou, operačním sálem RTG pracovištěm a hospitalizačními boxy pro psy. Poskytujeme odborné služby především v oblasti všeobecné veterinární medicíny psů, koček, malých savců, plazů, exotů. Naše stěžejní disciplíny jsou kardiologie (MVDr.Michaela Ovšaníková) a dermatologie, ortopedie (MVDr.Marek Vondřička). Držíme pro naše stálé klienty nepřetržitou pohotovostní službu pro akutní případy. Návštěvy mimo ordinační hodiny je nutné domluvit předem na telefonním čísle 602 451 831. Rovněž složitější výkony, ať již terapeutické či diagnostické doporučujeme domluvit předem na výše uvedeném telefonním čísle. MVDr.Marek Vondřička je specialistou v oblasti posuzování dědičných ortopedických vývojových vad (dysplazie kyčelního a loketního kloubu a luxace pately) a členem Klubu posuzovatelů ortopedických dědičných vývojových vad. Rovněž je soudním znalcem pro Zemědělství,obor Veterinářství se specializací na malá zvířata a zároveň členem Unie soudních znalců veterinární medicíny.   

Pracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště StrakonicePracoviště Strakonice

Služba:

   Týden: 10.05. - 16.05.   
  9- 12 13-17:30 POH
Po VoPoVoPoTel
Út VoPoVoOvTel
St VoPoOvšaTel
Čt VoPoOvšaTel
  9-12 13-16:30 POH
VoPoVoPoTel
  9-12
So OvšaTelTel
Ne TelTelTel
POH - pohotovostní ošetření 18 - 22 hod. pro naše stálé klienty
Operační hodiny každý den 11-13 hod.
Ošetření pacienta během operačních hodin je možné, ale může si vyžádat větší čekací dobu.
Vond - MVDr. Marek Vondřička
Ovša - MVDr. Michaela Ovšaníková
Pola - MVDr. Tereza Polanková
VoOv - MVDr. Marek Vondřička
            a MVDr. Michaela Ovšaníková
VoPo - MVDr. Marek Vondřička
            a MVDr. Tereza Polanková

Veterinární klinika pro malá zvířata, Českých lesů 383, 386 01 Strakonice II, Telefon: 383 324 494, veterinakl@seznam.cz

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace