Poskytujeme odborné služby v oblasti všeobecné veterinární medicíny psů, koček, malých savců, plazů, exotů. Samostatným okruhem je poskytování veterinární medicíny koní. Disponujeme pohodlnou čekárnou, vyšetřovnou, operačním sálem RTG pracovištěm a hospitalizačními boxy pro psy.

Pohotovostní ošetření 18 - 22 hod. pro naše stálé klienty:
602 451 831

Rozšíření nabídky krmiv o produkty zn. Royal Canin

Na základě potřeby rozšíření nabídky krmiv a veterinárních diet jsme přistoupili ke změně našeho stěžejního prodejního krmiva na značku Royal Canine.

Tato značka byla zvolena z několika důvodů. Jedná se o krmivo tzv.,velké čtyřky'(Eukanuba,Royal Canine,Purina,Hill's),což jsou jediná skutečná superpremiová krmiva na našem trhu. Proklamace ostatních výrobců o superpremium kvalitě se nám dle našich zkušeností jeví vždy jako pouhé reklamní tvrzení, které má podpořit prodej.Této kvality však ostatní krmiva skutečně nedosahují. O tom jsme přesvědčeni i přes mnohé dehonestující články ve všemožných i nemožných kynologických časopisech, či na různých chovatelskéch intenetových fórech. Nadto portfolio které nabízí Royal Canine je opravdu široké a doufáme,že zcela zabezpečí veškeré potřeby široké chovatelské veřejnosti.A jako bonus shledáváme Royal Canine,opět dle našich zkušeností jako nejchutnější krmivo na našem trhu.Prodej krmiv značky Eukanuba bude mírně utlumen,nikoli však zcela ukončen.Stálí zákazníci,chodící si na naše pracoviště kupovat krmivo Eukanuba,naleznou svou značku na našich regálech v nezměněné ceně a v nezměněném množství.

Služba:

   Týden: 06.07. - 12.07.   
  9- 13 13-17:30 POH
Po VondVondTel
Út VondOvšaTel
St VondVondTel
Čt VondOvšaTel
  9-13 13-16:30 POH
VondVondTel
  9-12
So OvšaTelTel
Ne TelTelTel
POH - pohotovostní ošetření 18 - 22 hod. pro naše stálé klienty
Operační hodiny každý den 11-13 hod.
Ošetření pacienta během operačních hodin je možné, ale může si vyžádat větší čekací dobu.
Vond - MVDr. Marek Vondřička
Ovša - MVDr. Michaela Ovšaníková
VoOv - MVDr. Marek Vondřička
            a MVDr. Michaela Ovšaníková

Veterinární klinika pro malá zvířata, Českých lesů 383, 386 01 Strakonice II, Telefon: 383 324 494, veterinakl@seznam.cz

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace